• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • УЧАСТЬ В АКЦІЯХ
БФ Діти - наше майбутнє — Дякуємо
за участь у благодійній акції
/Files/images/Ротмістрівська ЗОШ.jpg
Шановні друзі! Всеукраїнський благодійний фонд «Діти – наше майбутнє» дякує Вам за участь у I-й Всеукраїнській благодійній акції «Допоможи солдату – захисти Батьківщину». У акції приймали участь понад 250 навчальних закладів з усіх куточків України. Усі зібрані кошти від благодійної акції направлені на закупівлю обладнання, предметів першої необхідності, будівельних матеріалів та продуктів харчування для наших Захисників. Звіт про використання коштів буде розміщено на сайті фонду: www.bfchildren.org.ua (грудень 2017 року – січень 2018 року) після доставки на передову. На адреси Ваших навчальних закладів вислані листи з подяками, сувенірами для школярів та подарунки для найактивніших учасників благодійної акції. Листи надійдуть за 7-10 робочих днів в залежності від віддаленості від головного офісу у м. Харків. Дякуємо Вам, нехай все що Ви робите вертається Вам примножуючись. Ми віримо, що разом ми виховаємо розумних, дбайливих і гідних громадян нашої України. Електронні версії подяк буде розміщено 4 грудня 2017 року в папці за посиланням: https://drive.google.com/open?id=1kio0d_d8mGKvmUwN0cX6vjNiuFgaqfVu З повагою та подякою, Бутко Юрій Анатолійович Президент Всеукраїнського благодійного фонду «Діти – наше майбутнє»

З 02 жовтня по 03 листопада 2017 року проходила Всеукраїнська благодійна акція "Допоможи солдату - захисти Батьківщину", яку проводив Всеукраїнський благодійний фонд «Діти – наше майбутнє».

Мета акції – формування патріотизму у школярів, самовідданості, активної
громадянської позиції, особистої відповідальності і дієвості за долю та єдність
країни, посилення суспільної згуртованості громадян України на основі
загальнолюдських цінностей і національних традицій.
Акція направлена на підтримку воїнів, що знаходяться на лінії фронту,
створення в їх серцях відчуття теплоти, значущості та підтримки.
В рамках акції планується збір коштів на придбання товарів першої
необхідності, теплих речей, ліків та смаколиків для наших воїнів.

Придбані та зібрані товари воїнам АТО будуть передані через представників
Всеукраїнського об’єднання учасників бойових дій та волонтерів.

І наша школа, наші діти і вчителі не залишилися осторонь, а також взяли посильну участь в акції, і 800 грн, які зібрали під час вересневої благодійної ярмарки, були надіслані на рахунок благодійного фонду.

Звіт фонду можна подивитися за адресою www.bfchildren.org.ua у розділі «Фонд/Звіти».

Кiлькiсть переглядiв: 512

Коментарi