• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ, ЗАКРІПЛЕНА ЗА ЗАКЛАДОМ ОСВІТИ ЙОГО ЗАСНОВНИКОМ

РОТМІСТРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

27.08.2020 №35

Про закріплення території обслуговування

за закладами дошкільної та загальної середньої

освіти на 2020-2021 навчальний рік

Керуючись ст. 53 Конституції України, ст. 30 та 66 Закону України «Про освіту», ст. 18 Закону України «Про загальну середню освіту», ст. 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 13.09.2017 № 684 «Про затвердження Порядку ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів», зі змінами і доповненнями, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 19.09.2018 № 806, наказу Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 № 367 «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти», з метою забезпечення здобуття громадянами України загальної середньої освіти та підготовки дітей до навчання в школі, виконавчий комітет Ротмістрівської сільської ради

ВИРІШИВ:

1. Закріпити території обслуговування за закладами дошкільної та загальної середньої освіти на 2020-2021 навчальний рік згідно з додатками 1, 2 (додаються).

2. Директорам закладів дошкільної, загальної середньої освіти:

2.1. Вести облік здобувачів освіти відповідно до Порядку ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2017 року № 684.

2.2. Дані про всіх учнів, які зараховані до закладу освіти, та дані про кількість вихованців, які відвідують заклад дошкільної освіти або перебувають під його соціально-педагогічним патронатом подати не пізніше 05 вересня 2020 року відділу освіти, культури, молоді та спорту, туризму, зовнішніх зв’язків та охорони здоров'я Ротмістрівської сільської ради.

2.3. У разі переведення учня до іншого закладу або його відрахування - заклад освіти, з якого переводиться або відраховується учень, подає не пізніше 15 числа наступного місяця відділу освіти, культури, молоді та спорту, туризму, зовнішніх зв’язків та охорони здоров'я Ротмістрівської сільської ради дані такого учня, у тому числі довідку про місце продовження здобуття ним освіти.

3. Контроль за веденням обліку здобувачів освіти закладами освіти здійснювати відділу освіти, культури, молоді та спорту, туризму, зовнішніх зв’язків та охорони здоров'я Ротмістрівської сільської ради.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Волошина І.І.

Додаток 1

до рішення виконавчого комітету сільської ради

27.08.2020 №35

СПИСОК

територій обслуговування, закріплених за закладами загальної середньої освіти Ротмістрівської сільської ради

№ з/п

Заклад загальної середньої освіти

Назви населених пунктів, закріплених за територією обслуговування закладу освіти

1.

Комунальний заклад «Ротмістрівський ліцей Ротмістрівської сільської ради»

с. Ротмістрівка, с. Вовківка

Кiлькiсть переглядiв: 189

Коментарi