• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Правила користування мобільним зв'язком

1. Заборонити користування мобільними телефонами під час проведення навчальних занять усім учасникам навчально-виховного процесу, крім випадків, передбачених даними Правилами.

2. Користування мобільними телефонами усіма учасниками навчально-виховного процесу здійснюється лише до початку або після закінчення навчальних занять та під час перерв.

3. Категорично заборонити використання функцій фото- та відеокамери, диктофона, аудіопрогравача тощо під час навчально-виховного процесу.

4. Використання мобільних телефонів учнями дозволяється лише з дозволу учителя в окремих випадках:

4.1. У разі термінової необхідності здійснити телефонну розмову (як виняток, при травмуванні, розслідуванні, вирішенні питань оздоровлення та лікування) учень має отримати дозвіл учителя та скористатися телефоном за межами приміщення, де проходить навчальне заняття.

4.2. З дозволу учителя учень має право скористатися функціями калькулятора під час виконання практичних та лабораторних робіт, розв’язування складних задач з окремих предметів (математики, фізики, хімії, біології та ін.).

4.3. З дозволу вчителя учень має право використати функцію аудіопрогравача на уроках музики, заняттях вокальних гуртків, уроках літератури.

4.4. Отримавши дозвіл вчителя, учень може скористатися телефоном для пошуку невідомого слова (терміну), тексту твору та інше.

5. Не залишати без нагляду мобільний телефон, навіть коли ненадовго залишаєте своє робоче місце. Відповідальність за збереження мобільного телефону на території закладу несе його власник.

6. Відповідальність за збереження мобільних телефонів адміністрація та педагогічний колектив ЗОШ не несе.

7. Не використовувати чужі мобільні телефони в своїх цілях та не повідомляти їх мобільні номери третім особам без дозволу.

Кiлькiсть переглядiв: 271

Коментарi