• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • ОГОЛОШЕННЯ

Всеукраїнський благодійний фонд «Діти – наше майбутнє» та Всеукраїнське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів висловлюють подяку активам учнівського самоврядування, педагогічним колективам та батьківським комітетам навчальних закладів України, які протягом 2019/2020 н.р. були активними учасниками благодійних та творчих акцій нашого фонду. Велика вдячність Вам за вашу небайдужість та зацікавленість у гідному майбутньому нашої країниУкраїни. Дякуємо Вам друзі!

Просимо приєднатися та підтримати проведення VI-ї Всеукраїнської благодійної акції «Cолдат – захисник Батьківщини» (далі – акція), яка проходить з 14 вересня по 24 жовтня 2020 року.

Навчальні заклади - учасники благодійної акції, зможуть взяти участь у розіграші п’яти заохочувальних подарунків від наших спонсорів.

Мета акції – формування патріотизму у школярів, самовідданості, активної громадянської позиції, особистої відповідальності і дієвості за долю та єдність країни, посилення суспільної згуртованості громадян України на основі загальнолюдських цінностей і національних традицій.

Акція направлена на привітання воїнів, що знаходяться на лінії фронту, з нагоди Дня захисника України, створення в їх серцях відчуття теплоти, значущості та підтримки.

В рамках акції планується збір коштів на придбання привітальних подарунків та смаколиків для наших воїнів.

Просимо залучити до проведення акції батьківські комітети для передачі зібраних коштів, які перераховуються на рахунки Всеукраїнського благодійного фонду «Діти – наше майбутнє» за реквізитами вказаними нижче до 31 жовтня 2020 року. Звіт про надходження грошових коштів на розрахункові рахунки буде розміщуватись на сайті фонду: www.bfchildren.org.ua у розділі «Про фонд/Звіти».

* Школи, учасники благодійній акції, мають змогу взяти участь у розіграші заохочувальних подарунків від наших спонсорів:

• Комплекти книжок «Видатні українці» від видавництва IPIO – 5 комплектів;

Детальні умови участі розміщені на нашому сайті: www.bfchildren.org.ua.

Всі школи, учасники благодійної акції, отримають подяки та фотозвіт. Придбані та зібрані подарунки воїнам ООС будуть передані через представників Всеукраїнського об’єднання учасників бойових дій та волонтерів.

У ЗВ’ЯЗКУ З ЦИМ ПРОСИМО підтримати проект Всеукраїнського благодійного фонду «Діти – наше майбутнє» та сприяти проведенню VI-ї Всеукраїнської благодійної акції «Солдат – захисник Батьківщини» з метою збору коштів для привітання воїнів на передовій.

З повагою та подякою,

Бутко Юрій Анатолійович

Президент ВБФ «Діти – наше майбутнє»

Кiлькiсть переглядiв: 188

Коментарi